Smsraha.ee arvustus: 6 asja, mida peaksid teadma

smsraha arvustus

smsraha arvustusSelles kirjatükis avaldab Rahameister olulise info Smsraha.ee kohta.

Rahavajadus ei hüüa tulles. Kas Smsraha.ee on aga lisaraha taotlemiseks õige koht? Mida üldse Smsraha endast kujutab?

Mis veelgi olulisem, kas seda ettevõtet saab usaldada?

Alljärgnevalt tutvustame Smsraha.ee omadusi, laenutooteid ning selgitame 6 lihtsa punkti abil, mida see laenuandja endast kujutab.

1. Kas Smsraha.ee on usaldusväärne? Ettevõtte maine:

Smsraha.ee on üks kolmest brändist, mida juhib üks tuntumaid laenuandjaid Eestis: Placet Group OÜ.

2005. aastal avatud ettevõte on kasvanud igas mõttes üheks suurimaks laenufirmaks. Mõne aasta eest, just siis, kui kehtima hakkas uus krediidiandjate seadus, sai Placet Group ka ametliku tegevusloa.

Sellele lisaks on ettevõtte aktsiakapital üle 5 miljoni euro. Vot see juba on midagi!

Ettevõttel on ka kiire live-chat funktsioon ning paindlik iseteenindus. Nii on laenu haldamine pisut lihtsam ja murede korral ei pea sugugi kaua ootama vastust.

Portaal tõestab oma kvaliteeti veel ka turvafunktsioonidega. Seda arvesse võttes usub Rahameister, et Smsraha.ee on korralik laenuandja. Smsraha.ee bränd ei ole kindlasti suvaline laenuandja, vaid osa ühest suurimast krediidiandjast Eestis.

Seega pole mingit kahtlust, et portaali kaudu laenates saab kokku puutuda tunnustatud firmaga.

 

2. Smsraha.ee krediidikonto ja muud laenutooted

Kuigi nime järgi võiks arvata, et Smsraha.ee annab sms-laene, siis tegelikkus on sellest päris kaugel. Brändi kaudu saab taotleda korralikke laenusummasid, seda eelkõige krediidikonto, kiirlaenu või väikelaenu näol.

Viimasel ajal on ettevõte aga pööranud rohkem tähelepanu krediidikontole, mis on ühe moodsa Eesti inimese jaoks enamasti eelistatum valik. Krediidikontoga saad põhimõtteliselt endale Smsraha.ee juures krediidilimiidi, mida saab igal ajal kasutada uuesti ja uuesti.

Smsraha.ee krediidikonto peamised omadused on:

  • laenusumma ulatub 300 eurost 5000 euroni (sõltuvalt sinu krediidivõimest);
  • pole mingit lepingutasu ega kuutasusid – tasuda tuleb vaid kasutatud summa pealt;
  • leping on tähtajatu ning tagasimaksmine toimub vaba graafiku alusel (sa saad ise valida kuupäeva);
  • võimalik 30 päeva jooksul vabalt lepingust lahti öelda;
  • laenuotsuse saab eelisjärjekorras ning tihti mõne minuti jooksul.

Kõige selle poolest on Smsraha.ee krediidikonto üks paindlikumaid laenuvariante.

Kui tahad aga ühekordset laenusummat, siis on valikus ka kiirlaen ja väikelaen.

Need on sisuliselt samasugused, ainukese vahega laenusumma poolest. Kiirlaenu saab võtta kuni 1000 euro ulatuses, tagasimakseaeg võib olla alates 30 päeva. Väikelaen, mida Smsraha.ee portaalis kutsutakse tarbimislaenuks, on palju suurem ja ka rangemate nõudmistega, kuid see annab võimaluse laenata korraga kas või kuni 7500 eurot.

 

3. Millised on Smsraha.ee laenutingimused?

Arvestades, et Smsraha.ee on täiesti litsentseeritud krediidiandja, on ettevõtte tingimused laenu väljastamisele üsna standardsed. Teisisõnu, Smsraha.ee kaudu saab laenu tavatingimustel, mida võid kohata mujalgi.

Selleks, et saada positiivne vastus taotlusele:

  • pead sa olema vähemalt 18-aastane, tarbimislaenu taotlemiseks 22-aastane;
  • ei tohi sul olla ühtegi kehtivat maksehäiret;
  • sul peab olema igakuine püsiv sissetulek – arvesse võidakse võtta ka pensioni.

Kusjuures, ühe erilise omadusena pole sul hädavajalikult vaja pangakontot. Nimelt Smsraha.ee kaudu saab laenata raha ka sularahas, kui sul peaks selline soov olema.

Kõige tähtsam on aga sissetuleku olemasolu – seda tuleb tõestada pangakonto väljavõtte abil.

 

4. Kuidas töötab Smsraha.ee kaudu laenamine

Olgu tegemist krediidikonto või väikelaenuga, taotlemine on väga mugav mõlemal juhul. Krediidikontoga on asi veelgi lihtsam, kuna taotluseid vaadatakse läbi eelisjärjekorras, st enne väikelaenutaotluseid.

Kogu toiming käib nii:

1. Mine Smsraha.ee portaali ja registreeru kasutajaks. Portaali saab sisse logida nii ID-kaardi, mobiil-ID, Smart-ID kui ka tavalise kasutajatunnuse abil, seega on valikuvõimalusi rohkelt.

2. Vali laenusumma ja -periood, mis istub sulle kõige paremini. Krediidikonto puhul ei olegi perioodi, sest leping on tähtajatu.

3. Täida ankeet, kus sinult küsitakse mõningaid täpsustusi, näiteks sinu sissetuleku ja väljaminekute kohta. Seejärel klõpsa nupul „Taotle siin“ – märkad seda kindlasti samal lehel.

4. Oota pisut – sinu taotlust vaadatakse läbi. Tööajal võid saada vastuse juba 15 minuti jooksul, teavitus tuleb sulle SMS-iga telefonile või e-posti vahendusel.

Kui vastus on positiivne, tuleb allkirjastada laenuleping, läbida isikusamasuse tuvastamine ning see ongi kõik – seejärel kantakse raha sulle kontole. Nagu eelnevalt mainitud, siis on alternatiivina võimalik raha kätte saada ka sularahas postkontori kaudu.

Muide, tegelikult saab teha taotluse ka telefoni teel. Kui helistad Smsraha.ee telefoninumbrile, siis saadki taotluse täita ilma, et sul oleks üldse internetiühendust vaja.
Pole mingi ime, et Smsraha.ee on saanud endale Eestis tuhandeid kliente. Sularahas laenamine, kiire protsess ja lihtne taotlemine – see kõlab ju peaaegu täiuslikult!

 

5. Kuidas laenu tagasi maksta

Muidugi ei ole laenuraha tasuta lõuna, see tuleb ühel hetkel tagasi maksta. Smsraha.ee annab küll laenu väga lihtsalt ja kiirelt, kuid ära aja sellega oma rahaasju sassi – vastutustundlik laenamine pole lihtsalt sõnakõlks.

Nüüd, kus see väike moraalikübe on kirja pandud, võid olla kindel, et Smsraha.ee laenu tagasimaksmine on lihtsamast lihtne. Kogu tagasimaksmine toimub maksegraafiku alusel, mis saadetakse sulle üheskoos laenulepinguga – sa saad enne lepingu allkirjastamist vaadata üle graafiku ning kinnitada, et see sobib sulle.

Mis puudutab maksete suurust, siis see sõltub laenatud summast ja perioodist. Nagu ikka, siis mida pikem periood, seda väiksem kuumakse. Laenumaksega koos tuleb tasuda ka intress.

Juhul, kui hoolimata väga hoolikast laenuotsuse tegemisest tekib sul hiljem raskuseid laenu tagasimaksetega, saad sa ka laenu tagastamise tähtaega pikendada, kui tasud laenu pikendamise tasu. Pikendada saad korraga 5, 15 või 30 päeva, seega valikuid on mitmeid.

 

6. Smsraha.ee vs konkurendid

Smsraha.ee kõlab üsna täiusliku lahendusena, kuid neil on üks nõrkus: kulukus. Ausalt öeldes ei ole Smsraha.ee kõige odavam laenuvariant, kuna näiteks 1000 euro laenamisel 12 kuuks tuleb arvestada ka umbes 40-45% vahemikku jääva intressiga.

Positiivse külje pealt ei ole aga krediidikontol mingeid lisatasusid, samuti käib tasumine üksnes kulutatud limiidi pealt, mitte kogusumma pealt.

Smsraha.ee on oma kulukuselt aga üsna võrdne ühe teise väga populaarse Eesti laenufirmaga Credit24. Ka Credit24 pakub krediidikontot ja väikelaene ning on hinna poolest peaaegu võrdne.

Kui tahad olla täiesti kindel, et leiad parima variandi rahamure lahendamiseks, on kindlasti mõistlik laene võrrelda omavahel ja isegi küsida mõlemalt personaalne pakkumine.

 

Kokkuvõte

Ilma liialduseta võib öelda, et Smsraha.ee on üks tuntumaid krediidiandjaid Eestis. Kes meist ei oleks näinud nende logo mõnes bussipeatuses, televiisoris, kuulnud raadios või märganud mujal! Smsraha.ee on tegevusloaga krediidiandja, kelle kasuks on otsustanud tuhanded eestlased.

Kõike arvestades julgeb Rahameister soovitada Smsraha.ee neile, kes otsivad kiiret lahendust rahamurele. Pea aga meeles, et laenuotsusega kiirustada ei tohi.

Kui tahad lähemalt uurida, mida Smsraha.ee pakub, suundu aga nende kodulehele ja täida taotlus.

Kui sul on juba varasemaid kokkupuuteid Smsraha.ee-ga, anna sellest kindlasti ka teada kommentaarifunktsiooni vahendusel.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here